KONST / Litografier / Färglitografier 16143094
nr 1614 3094
Uno Vallman
(1913-2004), Sverige
Färglitografier, 2 st, Signerad, numrerad EA, daterad 1975, oramade lösa blad. Färglitografi. Bladets mått: 70x55 ca
Uno Vallman, född 1913, död 2004, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 22 april 2024
kl 18:25:49
15/4 22:59:50
100 kr
22/4 08:57:29
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor